Nicholas Cieslewicz

Adwokat

Członek Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku. W latach 2008-2014 pracownik naukowy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. 

Wszechstronne doświadczenie zawodowe zdobywał doradzając m.in. Ogólnopolskiemu Stowarzyszeniu Szpitali Prywatnych. Doradza organom jednostek samorządu terytorialnego w zakresie rozwiązań podatkowych.

Swój obszar zainteresowań koncentruje wokół szeroko rozumianego prawa podatkowego, medycznego i autorskiego. Autor i współautor licznych publikacji naukowych oraz wypowiedzi poświęconych praktycznym aspektom prawa. Członek polskiej sekcji IVR (Internationale Vereinigung für Rechts und Sozialphilosophie).

Laureat nagrody Profesjonaliści Forbesa 2014. Posiada uprawnienia do zasiadania w Radach Nadzorczych Spółek Skarbu Państwa.

 

 


 

 

Piotr Bartecki

Adwokat

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, ukończył aplikację adwokacką przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Od początku swojej praktyki zawodowej związany z Kancelarią SCBP w Sopocie.  Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi rynku kapitałowego oraz jednostek samorządu terytorialnego, a także reorganizacji podmiotów gospodarczych. Specjalista w zakresie prowadzenia sporów sądowych, włączając w to specyfikę procesu karnego gospodarczego. Społecznik, zaangażowany w działalność pro bono. Jego postawa zaowocowała nominacją do nagrody "Prawnik pro bono 2016".

Swój zakres zainteresowań koncentruje na szeroko rozumianym prawie gospodarczym, włączając w to prawo zamówień publicznych oraz prawo transportowe. Laureat plebiscytu "25 najcenniejszych nazwisk w polskim prawie" organizowanym przez magazyn Gentleman.

 

 


 

 

Dorian Masłowski

Adwokat 

Członek Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończył studia podyplomowe z zakresu prawa spółek na Uniwersytecie Warszawskim. 

Od 2013 roku doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, gdzie przygotowuje rozprawę doktorską z zakresu prawa cywilnego pt. "Sytuacja prawna wykonawcy w umowie o roboty budowlane". 

Wszechstronne doświadczenie zawodowe zdobywał w trójmiejskich kancelariach adwokackich oraz pracując jako in-house lawyer w sektorze budowlanym i jednostkach administracji publicznej. Specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. Swój obszar zainteresowań koncentruje wokół szeroko rozumianego prawa cywilnego, gospodarczego, transportowego, zamówień publicznych i administracyjnego.

 

 


 

 

 Kamil Pietruszka

Adwokat

Członek Pomorskiej Izby Adwokackiej w Gdańsku. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego.
Doświadczenie zawodowe zdobywał w trójmiejskich kancelariach adwokackich. Specjalizuje się w obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych i samorządowych. Swoje zawodowe zainteresowania skupia wokół szeroko rozumianego prawa cywilnego, gospodarczego, autorskiego, zamówień publicznych i administracyjnego.